mapa stronystrona główna

InternetTworzenie stron internetowych
W dzisiejszym marketingu każdej firmy własna Strona internetowa jest jednym z ważniejszych o ile nie najważniejszym elementem służącym do komunikowania się z klientem i budującym wizerunek firmy. Dzięki swej powszechności strona internetowa dociera tam gdzie przedsiębiorca nie jest w stanie dotrzeć z tradycyjnymi materiałami reklamowymi. To wizytówka, którą obejrzy największa ilość potencjalnych klientów.
Dlatego szczególnie dbamy o najwyższą jakość naszych serwisów zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym.


Cechy dobrej strony internetowej
Tak samo jak podczas kontaktu z nowo poznanymi osobami najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Nawet najtańszy sklep internetowy nie będzie miał klientów jeżeli swoją niechlujną oprawą graficzną lub powolnym działaniem zniechęci do korzystania z niego.
Strona powinna być też użyteczna i funkcjonalna, powinna zawierać dokładnie te informacje jakich szuka odwiedzający. Dlatego zawsze przed rozpoczęciem pracy staramy się dokładnie poznać działalność naszego Klienta i omówić tematy, które chciałby szczególnie wyeksponować w swoim serwisie.
To, czego nie widać, jest równie ważne, a często nawet ważniejsze niż strona główna. Nasze strony zbudowane są w oparciu o nasz autorski System Zarządzania Treścią (CMS), który jest łatwy w obsłudze i maksymalnie upraszcza zarządzanie witryną. Jest przy tym bezpieczny i funkcjonalny. Więcej o nim przeczytasz tutaj.


Odpowiedzialność i pomoc techniczna
Nasza usługa nie kończy sie w momencie uruchomienia strony WWW czy sklepu internetowego.
Stale staramy się kontrolować poprawnośc działania naszych serwisów, po oddaniu strony w ręce klienta pomagamy w obsłudze systemu CMS oraz wprowadzamy niezbędne poprawki, które mogą nasunąć dopiero po pewnym czasie użytkowania strony.

Informacje
Nasi klienci są na bieżąco informowani o zmianach i aktualizacjach w naszym Systemie Zarządzania Treścią. Otrzymują również dostęp do pełnych statystyk ruchu na stronie. Dzięki temu wiedzą kto, kiedy i ile razy odwiedzał ich stronę.
W kontrolowaniu swych domen pomaga im Panel Domen.

 

Copyright © and design: STONKART