mapa stronystrona główna

Co to jest CMS?Informacje ogólne

System zarządzania treścią (ang. Content Management System - CMS) jest to aplikacja internetowa, pozwalająca na łatwe i szybkie utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez nawet mało doświadczonego użytkownika koputera.
Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostego w obsłudze panelu administracyjnego.

Zasada działania

Dzięki temu że oddzieliliśmy treść serwisu od wyglądu i elementów technicznych, Zarządzanie jest bardzo intuicyjne i przyjemne. Po wprowadzeniu nowych informacji system sam przenosi je do bazy danych, jednocześnie wypełniając nimi odpowiednie miejsca na stronie WWW.
Dzięki takiemu podejściu aktualizacja danych nawet na bardzo rozbudowanej stronie staje się prosta. Nasi klienci nie muszą tracić czasu na kontakt ze specjalistą lub mozolnie edytować kodu HTML aby wprowadzić zmiany na stronie, -  mogą skoncentrować się na swojej pracy i lub mieć po prostu więcej czasu wolnego dla siebie.

Strona oparta na naszym systemie CMS oznacza zawsze aktualne informacje w serwisie.

Nasz System Zarządzania Treścią jest oparty są na bazie danych My SQL i wykorzystuje najnowszą technologię PHP oraz Java.
Możliwe jest również uzupełnianie i uatrakcyjnianie wyglądu stron przez dodawanie elementów Flash.

Dla Kogo?

Platforma CMS jest skierowana do tych przedsiębiorców, którzy planują otworzyć wasną stronę internetową aby łatwiej przekazywać informację o produktach i usługach swoim klientom.
Również osoby mające strony wykonane w przestarzałej technologi HTML, która wręcz uniemożliwiała jakiekolwiek zmiany na stronie - chętnie korzystają z naszego rozwiązania aby zmienić swoją starą nieefektywną stronę na nową przynoszącą dochody stronę w systemie CMS.

Co roku większy odsetek klientów jako pierwsze żródło informacji o firmach, usługach lub produktach wybiera internet.
Niektóre branże, całkowicie przeniosły swoje działania do sfery wirtualnej a wiele innych dzięki serwisom WWW pozyskuje większość swoich klientów.

Skorzystanie z naszego rozwiązania CMS zapewni Państwu szybkie i skuteczne uruchomienie strony internetowej o ciekawej grafice dopasowanej do charakteru Państwa działalności oraz interesującej dla potencjalnego Klienta.

Zapraszamy do nieodpłatnego zapoznania się z możliwościami naszych systemów.

 

 

Copyright © and design: STONKART